![Vertical Slice Vertical Slice](https://i0.wp.com/www.halftone.fm/wp-content/uploads/2021/06/Vertical-Slice-iTunes.png?resize=150%2C150&ssl=1)
/
RSS Feed
Η «νέα»/τρέχουσα γενιά είναι ακόμη στην ανηφόρα. Πόσο περίεργο είναι; Και ποια είναι τα κλασικά σημάδια πως έρχεται στα χέρια μας η δημιουργική και τεχνική έκρηξη που φανταζόμαστε όλοι όταν αγοράζουμε το νέο;
Το παρόν επεισόδιο φτάνει σε εσάς με την υποστήριξη της:
LEAP: Η LEAP είναι creative studio και αναζητεί συνεργάτες. Ακολουθήστε το link προς τη θέση που σας ενδιαφέρει: Junior Web Developer | Front End Developer
Get in touch: Email | Twitter Ι Facebook Group
Hosted by:
Elias Pappas – Facebook | Twitter | Instagram
Manos Vezos – The Vez | Facebook | Twitter | Instagram Ι Apple Music
Comments are closed.